טלפונים : 025808282 
שעות פעילות סניף ירושלים המטפל באתר 
 בוקר א-ב-ד-ה  10:00 עד 17:00 רצוף יום ג 10:00 עד 15:00 רצוף יום ו סגור

עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

ANDIS

מגוון מכונות תספורת מבית ANDIS אנדיס האמרקאית לתוצאות מושלמות 
 

6 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

6 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

חברת אנידיס היא אחת החברות הגדולות בארה"ב למוצרי טיפוח ונחשבת לחברה איכותית ואמינה 
במשך דורות מ1928 ועד היום 

 

1928

מפתחת קליפר היחידה היחידה החשמלי Animal הקומפקטי - קוצץ חיה קודם מונחה חגורה עם מנועים גדולים.
 

1938

לעיתונות אחד קוצץ חשמלי זקן ספציפי הראשון בתעשייה לכינוי זיף ™.

1941

משיקה הגוזמת Outliner © המקורי, אחת החלופות החשמליות הראשונות אל תער גמר תספורות.

1958

ממציא גוזם T-Outliner © T-להב - הרמה המקצועית עבור trimmers - גם היום.

1965

פטנטים אחת ממערכות הוואקום הראשונות המשולבות המיועדות סביב גוזז חשמלי הנקרא ™ להקציף PowR.

1969

משחרר את Andis הראשון אלחוטי גוזז שיער נטען.

1973

מציגה גוזם T-להב © Styliner המקורי פופולרי מתמיד.

1997

מיקומם למתקן הייצור המדינה- of-the-art מטה / ב Sturtevant, ויסקונסין בארה"ב.

2003

מפתח להב גוזז קרמיקה מתקדם נוסחא שיוצא קרירים ונשאר חדה יותר להבי פלדה מסורתיים.

2011

שילוב טכנולוגיה סוללת ליתיום יון קו המוצרים שלה עבור ריצה משופרת טעינה מהירה יותר.

 

ההתחלות

Andis חברת עקבות שורשיו בחזרה כאשר מתיו Andis עבד מיטשל מנוע רכב חברת רסין, ויסקונסין, ארה"ב כעושה כלי והוא החליט לעזוב ולהתחיל עסק משלו. ג'ון אוסטר והנרי מלצר הגיע לביתו וביקש להיות שותפים במיזם החדש. כתוצאה מכך, Andis OM ייצור נולד סביב 1920-21. בקרוב חברת הכלי ולמות שלהם הובטחה בחוזה להפוך נוסע לייצר להבי גוזז עבור יד מופעלת גוזזת שיער בלתי מנוע. שותפות זו רק שנמשך כשנה. 

כאשר שלושה הפיצול, כל התחיל החברה שלו ב רסין. Andis במהירות פיתח את גוזז Andis חשמלי והחל Andis קליפר החברה, אשר התפתחו לתוך Andis החברה של היום. זה התאגד באופן רשמי רסין שנת 1922. היה מיטה חמה עבור מנועים חשמליים, במיוחד עם המצאת מנוע HP השבר. חברות מקומיות כגון של המילטון ביץ ', INSINKERATOR, Dremel ו Andis, השתמשו בטכנולוגיה זו כדי להפוך בלנדרים, disposers פסולת מזון וכלים יד סיבובית. 

היתרון קליפר Andis היה הוא שהיא היתה קטנה, מהר ונשא ביצועים גבוהים יותר מאשר קוצץ אחרים שהיו זמינים בזמן.גוזז זה היה הדור הראשון של קליפר מאסטר של היום, שהוא עדיין אחד הדגמים הפופולריים ביותר 'Andis. ייצור החל במרתף של בית המשפחה Andis, וכל המשפחה סייעה להרכיב את הקוצץ. מתיו מכרו אותם מדלת לדלת אל הספרות של רסין וסביבתה. 

סלוני אמריקאי אמצו את קליפר Andis החדש במהירות. בתחילה, Andis שכר שטח במבנה תעשייתי לייצור הגוזז החשמלי, אך צמחה החברה במהירות, ועד מהרה החל לנוע שוב, הפעם אל תוך בניין מפעל חדש עם 16,000 מטרים רבועים. היום, Andis מעסיקה יותר מ -400 בני אדם בבית שלה 160,000 מתקן רגל מרובע, הממוקם ממש במורד הרחוב רסין ב Sturtevant, ויסקונסין, שם עקרונות ייצור רזה יושמו על מנת להבטיח מוצרים באיכות מעולה.
 

הדור השני, 1938 - 1971

מתיו ג Andis ג'וניור, מהנדס חשמל מן מרקט האוניברסיטה במילווקי, ויסקונסין, הפך לנשיא בשנת 1938, כאשר אביו עבר לפלורידה בצטטו פקודות רופאים שזה ישפר את בריאותו. הוא עשה את המהלך, קידם בן 30 שנה -old שלו לנשיא והמשיך לחיות עד גיל 92. מתיו ג Andis, הנשיא השני של Andis, היא זוכה עם העיצוב של גוזם עדיין פופולרי T-Outliner. כמו אביו, היה לו רקע בעבודה בגיל צעיר בעסקי והתרכז בפיתוח קוצץ האיכות הטובה ביותר ומספריים בענף.Andis החלה גם לייצא את קוצץ ומספרי במהלך 1930 תחת הנהגתו של מתיו ג Andis.
 

הדור השלישי, 1971 - 2010

בחודש פברואר 1971, כאשר מתיו ל Andis היה בן 32 שנים, שבו נתנו לו את המושכות בחברה. בערך באותו זמן, הביטלס היו פופולריים, והתעשייה וסלון היופי חוותה האטה ענקית כמו תסרוקות השתנו בן הלילה. במהלך תקופה זו, Andis מורחבת בדרכים יצירתיות רבות: הוספת מייבשי שיער ומגהצים מסתלסל לקו המוצרים; כניסה לשוק החיה עם קליפר מנוע רוטרי ישיר המהיר, החזק הכונן, אשר הביא לוכד את רוב השוק; ו מציג את מייבש שיער על הקיר הראשון, מותקן בחדרי מלון בכל רחבי העולם. זה נעשה קשה להתחרות בשוק מייבש שיער עם ארה"ב דגמים המיוצרים, ובשנת 1977 מתיו ל Andis ביקר בסין כדי לבדוק את האופציות. בשנת 1978 Andis מיוצר המוצר הראשון שלה בסין. היום במפעל סין מייצרת Andis שיער מייבשי כביסה, מגהצים, קוצץ & trimmers. ההפקה הסינית מחמאות במתקן ארה"ב, כמו רוב הנפח עדיין מיוצרת בארצות הברית. הרמה הגדולה של צמיחה עבור החברה באה מנהגת יצירתי והחדשנות של מאט ל Andis.
 

הדור הרביעי, 2010 - ההווה

מתיו ק Andis מונה לנשיא של Andis חברה ב -1 ביוני, 2010 בשעה לגיל 38. הוא הדור הרביעי להחזיק את העמדה וחולק באחריות המנחה את החברה עם אחותו, לורה Andis, סגן נשיא בכיר, מימון , אחראי ה- IT, כספים, ומשאבי אנוש.מאט מתרכז תפעול, מכירות ושיווק. 

הדור הרביעי Andis נחוש להצליח על ידי שילוב הערכים אבותיהם למדו אותם לתוך הפעולות היומיום של העסק המשפחתי, תוך התמקדות תקשורת והכבוד. "החברה היא אחריות עצומה; אחד שמשפיע משפחות רבות, לא רק שלנו," את Andis 'מאמינה. קשרים חזקים בין העובדים להנציח את הסביבה כמו-המשפחה בחברה, תוך מצוינות ויושרה לנהוג הביצועים של כל. הבטחת המשכיות וביטחון של החברה היא מאוד חשובה, כל כך לתכנן את דור ה -5 מתנהל כדי להבטיח עוד מעבר מוצלח. 

מה שצפוי בהמשך? Andis מתכוונת להמשיך ולחדש עם מוצרים חדשים, להקשיב למה השווקים שלהם רוצה, להביא ערך אמיתי לכל השווקים שלהם, בפשטות, כדי לספק מוצרים שגורמים לאנשים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר.הדור הרביעי פתח תהליך תכנון איסטרטגי כי הוא דרך החיים, המנחה את החברה לאורך חזונה, תוך שמירה נאמנה המורשית והשורשים שלה. 

Andis ממשיך לגדול ברחבי העולם. לפני כמעט 80 שנים Andis הציגה מוצרים לאירופה והיום המוצרים הללו זמינים ב -90 מדינות ברחבי העולם. מספרות, סטייליסטים, groomers, וצרכנים בכל מקום להמשיך להגיע קוצץ Andis, סתגלן, מייבשי כביסה, להבים, וברזלי סלסול מגהצים שטוחים כשהם צריכים עליוני כלי ביצוע. 

עם חדשנות המוצר יותר, אסטרטגיה ארוכת טווח ואת הכונן של כוח עבודה מסור, הרבה דברים נהדרים יותר עתידים לבוא עבור Andis החברה.

1

/google-site-verification: googlec6f98689f1c5f649.html