טלפונים : 025808282 
שעות פעילות סניף ירושלים המטפל באתר 
 בוקר א-ב-ד-ה  10:00 עד 17:00 רצוף יום ג 10:00 עד 15:00 רצוף יום ו סגור

עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

Atlas BioChef SLOW JUICER

1 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

1 פריט(ים)

טבלה  רשימה 

Set Descending Direction

מסחטת ATLAS – סחיטת מיץ טבעי מעולם לא הייתה קלה יותר

מסחטת אטלס של BioChef היא מסחטת מיצים מצויינת לכל שוחרי הבריאות. המסחטה בעלת פיה רחבה במיוחד (קוטר 8 ס"מ) ופועלת במנגנון כבישה קרה אמיתי השומר בצורה מקסימלית על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות. המיץ הנסחט במסחטה הוא מיץ "חי", עשיר באנזימים, ויטמינים ומינרלים.

במסחטה זו סחיטת המיץ מהירה יותר מבכל מסחטה איטית אחרת, בזכות הפיתוח הטכנולוגי הייחודי של מסחטת מיצים ATLAS המאפשר סחיטת מיץ מהירה על אף מנגנון הסחיטה האיטית.
 

פתח הזנה רחב XXL בקוטר 8 ס"מ

למסחטת Atlas  מבית BioChef פתח הזנה הרחב ביותר מלכל המסחטות הביתיות הקיימות היום בשוק – פתח הזנה בקוטר 8 ס"מ המאפשר הזנה של פירות וירקות גדולים במיוחד – כגון תפוחי עץ, תפוזים, גזרים, סלק או קולורבי, ללא צורך בהכנה מוקדמת של הירקות – רק לשטוף ולהכניס למסחטה.

פתח ההזנה הרחב XXL מאפשר הכנסה של רוב הירקות והפירות למסחטה ללא צורך בחיתוך שלהם לחתיכות קטנות יותר, ובכך מסייע לשמירה טובה יותר על הערכים התזונתיים של הפירות והירקות שלכם ובנוסף מקצר בצורה משמעותית את זמן הסחיטה.

 

הכנת מיץ בפחות מ- 5 דקות, כולל הניקוי

מנגנון הניקוי העצמי של מסחטת מיץ אטלס מקצר אף הוא באופן משמעותי מאוד את תהליך הכנת המיץ ותורם אף הוא לקלות ההפעלה של המסחטה. פקק הסיליקון האוטם את פתח יציאת המיץ מאפשר מזיגה של מים אל תוך קערת הסחיטה ומספק ניקוי של המסחטה עם מים עוד לפני השטיפה של המסחטה – הופך את הניקוי של המסחטה לקל מאוד וכן מקצר את תהליך הניקוי.

פתח ההזנה הרחב החוסך בזמן ההכנה של המיץ, לצד מנגנון הניקוי העצמי של המסחטה הופכים את הכנת המיץ למהירה וקלה במיוחד – עם מסחטת ATLAS של BioChef תוכלו לקבל מיץ סחוט טרי ומסחטה נקייה בפחות מ- 5 דקות.

 

טכנולוגייתEPT– מיץ "חי" ושמירה אופטימלית על הערכים התזונתיים

כמו בכל ליין המוצרים של BioChef, גם מסחטת אטלס פועלת בטכנולוגיית EPT (טכנולוגיית Enzyme Protection Technology). בפיתוח של המסחטה הקפידו על כך שלא יהיה כל חיכוך של חלקי המסחטה זה בזה, כך שנמנע באופן מלא חימום של המיץ ומתקבל מיץ בכבישה קרה באמת ששומרת על האנזימים חיים. המיץ נשמר "חי" בצורה אפקטיבית עד 48 שעות מרגע הסחיטה.
בנוסף, המסחטה מצוידת בחיישן ייחודי המתריע במידה ונוצר חום.

 

מה ניתן להכין במסחטת מיצים ATLAS?

מסחטת מיצים ATLAS של BioChef סוחטת מגוון רחב ועשיר של ירקות ופירות, קשים ורכים כאחד. בנוסף תוכלו לסחוט בצורה מעולה גם עלים ירוקים או עשב חיטה, להכין תחליפי חלב מאגוזים, ממרחים ומחיות מזון לתינוקות ואף קינוחים קפואים וגלידות סורבה.

1

/google-site-verification: googlec6f98689f1c5f649.html