טלפונים : 025808282 
שעות פעילות סניף ירושלים המטפל באתר 
 בוקר א-ב-ד-ה  10:00 עד 17:00 רצוף יום ג 10:00 עד 15:00 רצוף יום ו סגור

עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

החוויה של מיקסר מקצועי אמיתי

כל מי שאוהב מיקסרים יודע – מיקסר איכותי הוא כזה שלא רק עושה את העבודה ומכין תוצרים מעולים, אלא גם כזה שעוד כמה חודשים טובים, אולי אפילו שנים, עדיין פועל ומתפקד כמו מכונה משומנת שעובדת כהלכה. אין מה לעשות, אין תחליף למוצרים איכותיים, וכולנו יודעים את זה. בתור מישהו שאוהב להשתמש בכלי מטבח, בכל אותם מכשירים אשר באמת משפרים את תהליך הכנת האוכל, ומייצרים לא רק אוכל טעים אלא גם במרקם הנכון, הטקסטורה המדויקת – ממש כמו שאני רוצה, חשוב לי גם לדעת שאני רוכש מכשיר מהימן ואיכותי, שנוח להשתמש בו. פה נכנס לתמונה המיקסר של Davo, או בדגם הרשמי שלו - AKM6220 DAVO MIX. אז תנו לי לשתף אתכם קצת בחוויה שהייתה לי.

 

המיקסר של המחר

אני אוהב ססמאות, לא רק בגלל שזה מוסיף קצת פלפל לחיים, אלא גם בגלל שזה באמת מאפשר לך לבחון עד כמה יש הלימה בין מה שאומרים על המוצר לבין מה שהוא שווה. אז בדקתי, כמו תמיד, האם יש קשר בין "המיקסר של המחר" לבין המוצר של חברת Davo. דבר ראשון שמוצר עם כותרת כזו צריך לעשות הוא להיות חדשני, אחרי הכול פה מתחיל הסלוגן – מחר.

 

מכשיר מקצועי ויעיל לשימושים שונים

בכנות? לא מאכזב. ה- AKM6220 DAVO MIXבאמת מאופיין בפעולה שקטה ומופתית, דבר שאומר שכל הרעש לוואי הזה, שחופר לפעמים בראש, שקט ורגוע ואפילו נחמד, כיאה למוצר מקצועי ואיכותי. מצד שני, הדבר לא מפריע לפעולת המכשיר, והוא עובד ביעילות ובעוצמה, בעוד הקערה עצמה מסתובבת. לא רק זאת, אלא המיקסר מגיע עם מגוון אביזרים אשר הופכים אותו ליעיל במיוחד – בין אם הכנת בצק, נקניק, טוחן או הקצפה, המיקסר פשוט מעולה. הכי אהבתי את השימוש במגרד והמרית, אשר מאפשרים לאסוף את כל התוצר בצורה נקייה ויפה – פשוט כיף לעבוד עם מכשיר שכזה.

 

חגיגה אמתית של טעמים

הדבר המלהיב ביותר במכשיר הזה, הוא שלא רק שהוא מקצועי ויעיל אלא כיף לעבוד איתו. אני באמת חושב שיש יתרון משמעותי למכשיר שיש בו מידה מסוימת של הנאה, לא רק מהתוצרים, אלא גם מהתהליך עצמו. מקצועיות היא מידה מהותית, ותכלס – כולנו יודעים איך זה כשעובדים עם מכשיר מקצועי, אבל מה לעשות – מורכב מידי. קשה לתפעל, מסובך, יותר מידי מאפיינים, יותר מידי. כשמשהו הוא כל כך מורכב, או כל כך מתוחכם, שהוא הופך להיות טרחה יותר מהצלחה – זה בעיה. אבל המיקסר של Davo, מכל סדרות המיקסרים שיצא לי לעבוד איתם, לא רק שהיה פשוט וברור, ולא רק מקצועי ומהימן, אלא פשוט כיף. וזה מהותי!

המכשיר מגיע בחבילת דלוקס שכוללת את כל האביזרים השונים שהזכרתי – מטחנה, ערכה להכנת נקניק, וכלים כמו מגרד ומרית, עם סכין מיוחדת לקיפול וניגוב בצק, ווי לישה ייעודיים, וכמובן שהוא מגיע בצבעים שונים – עם עיצוב נקי ויפה. פשוט תענוג להסתכל עליו, אבל לא פחות להשתמש בו. ישנם סרטונים של המוצר, אשר מראים את השימוש והיעילות בו. בכנות? שווה בדיקה, שווה שימוש, פשוט שווה. ולא צריך להוסיף. 

    

 

1
/google-site-verification: googlec6f98689f1c5f649.html